KIM JESTEŚMY ? 

Jesteśmy polską firmą, która pomaga wszystkim zainteresowanym w założeniu spółki we Francji. Biegle komunikujemy się w języku francuskim, nasi współpracownicy na stałe mieszkają w Republice Francuskiej, dzięki temu nasze usługi możemy świadczyć w sposób kompleksowy i profesjonalny. Działamy legalnie na terytorium Unii Europejskiej, jesteśmy podatnikiem podatku VAT EU.

 

Naszemu doświadczeniu zaufało wielu przedsiębiorców z Polski, którzy rozpoczęli swoją francuską działalność.  Niektórzy z nich na stałe zamieszkali w Paryżu lub Bordeaux, pozostali zarządzają spółką zza biurka bezpośrednio z Polski. 

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Dzięki naszym działaniom zaoszczędzisz czas oraz pieniądze w procesie rejestracji spółki we Francji. Nasi współpracownicy na stałe mieszkają we Francji, biegle porozumiewamy się w języku francuskim. 

Nasze działania są kompleksowe, obejmują nie tylko rejestrację spółki, ale również pomoc w założeniu konta bankowego, znalezienie siedziby oraz firmy księgowej. Ponadto,  realizujemy usługi w zakresie przygotowania analiz biznesowych na rynku francuskim w tym SWOT, PESTEL

Zapewniamy dalszą obsługę spółki po jej założeniu w przedmiocie wprowadzania zmian w strukturze spółki, powołania nowego zarządu, zmiany siedziby, zmiany konta bankowego etc. 

Spolkawefrancji.pl © 2018

KONTAKT

tel. +48 695 017 446

email: kancelaria@spolkawefrancji.pl